Дата: від до Скинути

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради

Сьогодні 08 лютого 2023 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Стрюківської сільської ради під головуванням голови Стрюківської сільської ради Олександра АФАНАСЬЄВА.

21:40 08.02.2023

Про трудові відносини в умовах обмеженого електропостачання

Воєнна агресія рф та ракетні удари по об’єктам критичної інфраструктури є причиною екстрених, аварійних чи стабілізаційних відключень електропостачання, що впливають на роботу як організацій та підприємств, так і на працівників, які на жаль за таких умов не завжди можуть виконати той об’єм роботи, який повинні.

11:01 08.02.2023

Участь голови Стрюківської сільської ради у робочій зустрічі з представниками Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області»

Сьогодні 07.02.2023 року голова Стрюківської сільської ради Олександр АФАНАСЬЄВ взяв участь у робочій зустрічі з представниками Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» під головуванням начальника Березівської районної військової адміністрації Віталія ЛАБУША. Відбулася робоча зустріч з головами територіальних громад Березівського району на якій обговорено ряд питань серед яких, зокрема, були такі:

19:52 07.02.2023