Дата: від до Скинути

Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з території Афганістану.

09:52 15.02.2023

Участь голови Стрюківської сільської ради в онлайн-нараді

10 лютого 2023 року голова Стрюківської сільської ради Олександр АФАНАСЬЄВ та головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Анастасія БАРАНОВА взяли участь в онлайн-нараді керівного складу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Одеської області з питань підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2022 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2023 рік.

21:45 11.02.2023