21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

10:13 21.02.2023

Оголошується прийом документів від громадян, які бажають бути присяжними в Миколаївському районному суді Одеської області

На підставі Закону Україн «Про судоустрій і статус суддів» та подання територіального управління ДСА України в Одеській області Березівська районна рада для формування і затвердження списку присяжних ,оголошує прийом документів від громадян, які бажають бути присяжними в Миколаївському районному суді Одеської області та відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

10:11 21.02.2023

Люди, що зазнали сексуального насильства від окупантів, мають право на безоплатні послуги адвоката для представництва інтересів під час досудового розслідування і у суді, складення документів процесуального характеру (позовних заяв, клопотань та заяв до суду) тощо.

09:23 20.02.2023