Дата: від до Скинути

За результатами роботи у 2022 році, міграційна служба Одеської області видала найбільшу кількість біометричних паспортів і до місцевого бюджету перераховано більше 129 мільйонів гривень.

12:57 30.01.2023

Президент України провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський у неділю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Було заслухано доповіді командувачів військ щодо оперативної обстановки на фронті, зокрема на Донецькому напрямку та на півдні. Також було розглянуто інформацію від розвідки про ймовірні дії ворога на найближчий період.

12:54 30.01.2023

Незважаючи на умови воєнного стану, пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» впроваджувався на базі системи надання безоплатної правової допомоги в усіх регіонах країни, окрім тимчасово окупованих територій.

12:50 30.01.2023

Родинні відносини – це непроста справа, і ситуації коли батьки забороняють бабусі та дідусеві спілкуватися з онуками також трапляються. Що ж робити у таких випадках аби зустрічі з нащадками стали реальністю?

12:49 30.01.2023

Питання спадкування

Понад 10 місяців Україна захищає свою незалежність у повномасштабній війні, яку розв’язала росія. ЗСУ тримають оборону країни, а частина території країни перебуває під незаконним впливом агресора.

12:46 30.01.2023

У зв’язку з військовою агресією рф внесені корективи також і у 📖 трудове законодавство. Оскільки одним з питань, стало надання відпусток працівникам.

У зв’язку з військовою агресією рф внесені корективи також і у трудове законодавство. Оскільки одним з питань, стало надання відпусток працівникам.

12:40 30.01.2023

В умовах воєнного стану єдиний номер контактного центру системи безоплатної правової допомоги 📞0 800 213 103 став для українців одним із найзручніших способів отримання правової інформації та підтримки.

В умовах воєнного стану єдиний номер контактного центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 став для українців одним із найзручніших способів отримання правової інформації та підтримки.

12:36 30.01.2023