Сторінка на стадії наповнення.

Щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення З метою виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 372-р, наказом Міністерства соціальної політики України від 16.03.2024 № 99-Н «Про деякі питання доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення» затверджено Методичні рекомендації щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.

13:05 16.05.2024

Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Стрюківської сільської ради в умовах правового режиму воєнного стану Останнім часом, внаслідок обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури в країні спостерігається дефіцит потужностей генерації електричної енергії. З метою зменшення навантаження на енергосистему, що постраждала внаслідок російських атак, прийняті спільні накази Одеської обласної державної (військової) адміністрації та військової частини А2393 від 20 жовтня 2022 року № 21 «Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», ОСУВ «Одеса» та Одеською обласною військовою адміністрацією 24 листопада 2023 року № 41/9 «Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану». Додатково 22.03.2024 прийнято розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації № 287/А - 2024 «Про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області».

13:54 13.05.2024

У звітному році ФОП, який орендує земельну ділянку, з середини року передав її у суборенду іншому ФОП: хто в такому випадку сплачує МПЗ?

23:03 10.05.2024