Дата: від до Скинути

ОДЕЩИНУ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА МІНІСТР ЄВРОПИ ТА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ФРАНЦІЇ КАТРІН КОЛОННА

Одещину з офіційним візитом відвідала Міністр Європи та закордонних справ Французької Республіки Катрін Колонна. Разом з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та Начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком вона вшанувала пам’ять загиблих Захисників України; оглянула об’єкти енергетичної інфраструктури, які були зруйновані в наслідок ракетних ударів російських окупантів; побувала в Одеському морському торговельному порту та оглянула історичний центр Одеси, який напередодні її візиту, включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Катрін Колонна запевнила, що Франція продовжуватиме підтримку України в усіх напрямках – гуманітарному, військовому, економічному, дипломатичному і політичному, робитиме це допоки Україна не відновить свою територіальну цілісність та суверенітет.

14:31 27.01.2023

Керівник Офісу Президента провів розмову з радником з питань національної безпеки Прем’єр-міністра Індії

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником з питань національної безпеки Прем’єр-міністра Індії Аджитом Кумаром Довалом.

20:09 25.01.2023

Рада з молодіжних питань при Президентові України матиме підтримку від Національного демократичного інституту

Рада з молодіжних питань при Президентові України підписала Меморандум про взаєморозуміння з Національним демократичним інститутом (НДІ). Документ підписано з метою створення додаткових механізмів для більш ефективного залучення молоді до процесів ухвалення рішень на різних рівнях та участі у післявоєнній відбудові молодіжної інфраструктури.

20:07 25.01.2023