Дата: від до Скинути

Усі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати з будь-яких правових питань безоплатну первинну правову допомогу, зокрема такі види правових послуг як:

18:26 02.02.2023

Хто має право вручати повістки?

Хто та за яких умов має право вручати повістки, чи визначено в законодавстві місця вручення повісток, хто має право перевіряти документи та про інше - розповів юрист Одеський місцевий центр з надання БВПД Микола Крутій.

18:21 02.02.2023

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР КОРОЛІВСТВА ДАНІЯ МЕТТЕ ФРЕДЕРІКСЕН ВІДВІДАЛИ ОДЕСУ

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Королівства Данія Метте Фредеріксен відвідали Одесу, де провели переговори щодо ключових аспектів двосторонньої взаємодії – однією з ключових тем переговорів була оборона.

13:00 31.01.2023