Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

Запобігання та протидія домашньому насильству

Фото без описуФото без описуФото без опису

"Дорожня карта" для осіб, які постраждали від домашнього насильства, гендерної дискримінації та торгівлі людми

Проблема насильства в сім’ї, на жаль, була і залишається в Україні актуальною. Більше 50% населення країни потерпали від домашнього насильства впродовж свого життя. Причому 30% зазнавали насильства у дитячому віці. Крім того, у більшості випадків постраждалі від домашнього насильства не повідомляють про це правоохоронні органи.

14:33:14 20.07.2021

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Тепер під домашнім насильством мається на увазі не тільки фізичне, а й психологічне, економічне та інші види насильства.

14:46:58 15.07.2021

Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству закріплює чотири форми такого насильства: фізичне, сексуальне, психологічне, економічне.

За даними ООН, у зв’язку з пандемією коронавірусу у світі домашнє насильство збільшилося вдвічі. Карантинні заходи, спричинені  COVID-19 збільшують фізичне, психологічне та економічне навантаження на жінок! У всьому світі жінки складають 70% працівників сфери охорони здоров’я та сектору соціальних послуг і виконують втричі більше неоплачуваної домашньої роботи та догляду за дітьми ніж чоловіки.    Запам’ятайте - хатня робота не ділиться на «чоловічу» та «жіночу»!  Господарська робота, приготування їжі, прибирання, виховання дітей та догляд за похилими родичами – це спільний обов’язок!

15:58:19 12.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень