Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»)

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує долучитися до Всеукраїнського психосоціального проекту, який є дуже актуальним в сучасних умовах.

14:50 16.01.2023

Фундація Олени Зеленської передає 38 000 ноутбуків українським вчителям з найбільш постраждалих від війни громад в рамках проєкту Digital Equity for Ukraine, ініційованого Глобальною бізнес-коаліцією для освіти.

09:33 16.01.2023

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації інформує про проведення електронних консультацій з громадськістю та пропонує надавати пропозиції до проєкту Плану заходів з реалізації у 2023 році Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2023-2026 роки.

15:23 13.01.2023