В Україні триває загальна мобілізація

В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України на військову службу.

08:56 01.03.2023

Військовослужбовця звільнили зі служби після втрати працездатності без висновку ВЛК

«В мене чоловік військовий, 22 роки вислуги, отримав тяжке поранення під час захисту Батьківщини. 9 місяців лікарні та 32 операції, наслідки невтішні – втрата працездатності. Військова частина дала направлення на МСЕК, але не чекаючи результати вирішили чоловіка звільнити без будь-яких виплат та компенсацій! Чи мають вони на це право? Чи діють вони в межах закону?»

08:51 01.03.2023

Що таке раннє втручання і навіщо воно потрібне

ЩО ТАКЕ РАННЄ ВТРУЧАННЯ Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.

20:07 27.02.2023