Стрюківська громада
Одеська область, Березівський район

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації інформує про проведення електронних консультацій з громадськістю та пропонує надават

Дата: 13.01.2023 15:23
Кількість переглядів: 62

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації інформує про проведення електронних консультацій з громадськістю та пропонує надавати пропозиції до проєкту Плану заходів з реалізації у 2023 році Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2023-2026 роки.

Фото без опису

Управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації інформує про проведення електронних консультацій з громадськістю з 12.01.2023 до 26.01.2023 стосовно збору пропозицій до проєкту Плану заходів з реалізації у 2023 році Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2023-2026 роки.

З інформаційним повідомленням можна ознайомитися за посиланням: https://uvp.od.gov.ua/…/INFORMATSIJNE-POVIDOMLENNYA…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень