ПРОЕКТ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ #ОДЕСА_ДОБРА

ПРОЕКТ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ #ОДЕСА_ДОБРА Війна – це катастрофічна подія, яка негативно впливає на всі аспекти життя населення. Крім фізичних руйнувань, війна спричиняє серйозні психологічні травми, такі як тривога, депресія, посттравматичний стресовий синдром (ПТСС), що призводить до серйозних наслідків для здоров’я населення.

14:43 16.03.2023

Про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи                                                                 із пестицидами та агрохімікатами

Про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи із пестицидами та агрохімікатами

Про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи                                                                 із пестицидами та агрохімікатами

08:44 15.03.2023

Штурмова бригада “Буревій” перебуває на етапі злагодження та підготовки підрозділів до виконання бойових дій.

Повернути своє – основне завдання штурмової бригади “Буревій”, нещодавно створеної в межах Гвардії наступу на базі І-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України.

09:43 13.03.2023