Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Вiйна та негативнi соцiальнi наслідки, якi вона потягла, повністю змінили життя Українського народу, а також збільшили рiзноманiття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

22:15 01.08.2022

Президент висловлює співчуття у зв'язку із загибеллю генерального директора «Нібулону» Олексія Вадатурського та його дружини

Унаслідок масованого ракетного обстрілу міста Миколаєва з боку російських військ загинув генеральний директор ТОВ СП «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський та його дружина Раїса.

10:05 01.08.2022