10 000 ноутбуків отримають українські медики за сприяння МОЗ та Мінцифри

За сприяння МОЗ та Міністерства цифрової трансформації українські медики отримають 10 тисяч ноутбуків. Техніка закуплена французьким Міністерством економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету на прохання української влади. Сучасні функціональні пристрої уже в дорозі до закладів охорони здоров’я та допомагатимуть лікарям у щоденній роботі.

14:40 03.08.2022

Шукаємо підрядника для розробки модуля на основі INSPIRE: оголошено тендер

Академія електронного врядування Естонії оголосила тендер на розробку модуля для взаємодії Єдиного державного реєстру адрес на основі європейської директиви INSPIRE. Цей модуль дозволить ефективно отримувати інформацію про адреси за різними показниками та швидко їх знаходити в пошуку.  Дані з реєстру  надаватимуться у форматах, що визначені у специфікаціях INSPIRE.

11:23 03.08.2022

ЄС підтримує Мінцифру та МОН в оновленні курсу інформатики: 50 закладів освіти відібрано для пілотного проєкту

Проєкт «Інформатика NewG», спрямований на оновлення шкільного курсу відповідно до концептуальних засад Нової української школи, відновив роботу після тимчасового призупинення через повномасштабну війну.  Координаційна рада проєкту, до складу якої входять представники Міністерства цифрової трансформації України, МОН України та експерти програми EU4DigitalUA, розглянула 405 заяв від закладів освіти на участь у пілоті з оновлення предмета Інформатики.

11:22 03.08.2022