Дата: від до Скинути

Якщо залишиться хоча б точка конфлікту з Росією, це буде незавершена війна – Михайло Подоляк в інтерв’ю El Pa?s

Європа зможе повернутися до мирного життя лише після вигнання військ Російської Федерації з території України. Про це сказав радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю іспанській газеті El País.

22:48 09.08.2022

В Україні сьогодні визначається історична конфігурація європейської спільноти на наступні п’ятдесят-сто років – Михайло Подоляк в інтерв'ю Le Figaro

Переговори з російською стороною можливі лише за умови кількох важливих тактичних поразок Росії. Тож завдання Європи – надати військову та фінансову підтримку Україні, щоб наша держава мала змогу виграти цю війну. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro.

22:54 08.08.2022

Українського фігуриста Віктора Петренка позбавлено стипендії Президента через відвідання Росії та виступи на території країни-агресора після початку повномасштабної війни – указ

Президент України Володимир Зеленський позбавив стипендії українського фігуриста, чемпіона XVI зимових Олімпійських ігор з фігурного катання на ковзанах Віктора Петренка. Глава держави підписав відповідний указ № 567/2022.

22:54 08.08.2022

Повне ембарго на російське викопне паливо у Європі потрібно запроваджувати негайно – Олег Устенко у статті для Financial Times

Доходи бюджету Російської Федерації від експорту нафти, газу та вугілля подвоїлися за перші сто днів повномасштабної війни проти України, тож можна констатувати, що чинний режим енергетичних санкцій Заходу щодо РФ не є ефективним і потребує негайного посилення. На цьому наголосив радник Президента України з питань економіки Олег Устенко у статті для Financial Times.

22:53 08.08.2022