Щодо швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (𝗥𝗔𝗦𝗙𝗙)

До Головного управління надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (𝗥𝗔𝗦𝗙𝗙) від 5 червня 2023 року №2023.3251-fup2 стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) в Україну (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька 47/154, м. Київ, 02175).

18:32 15.06.2023

Відбулась робоча зустріч начальника Березівської РВА Віталія Лабуша, голів територіальних громад та профільних спеціалістів райвійськадміністрації з фахівцями та керівниками напрямків ДТЕК Одеські електромережі на чолі з генеральним директором Дмитром Григор’євим. Обговорено широкий спектр питань від наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру в області, блекаутів, "несправедливих" відключень, звернення клієнтів та до майбутніх перспектив електропостачання. Вирішено багато питань взаємодії енергетиків з владою району, громад та безпосередньо населенням. Опрацьовано дорожню карту взаємодії та комунікації. Головне спільне завдання- надання якісного, безперебійного електропостачання на об’єкти інфраструктури та населенню району.

10:40 14.06.2023