Участь голови Стрюківської сільської ради у селекторній нараді

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі на селекторній нараді Одеської ОВА з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. Нараду провів виконуючий обов’язки начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков.

19:38 24.05.2023

Увага! Спалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ! На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття.

19:31 24.05.2023