Дата: від до Скинути

Телефонне платіжне шахрайство є одним з найпоширеніших видів шахрайства, яке може стати причиною втрати грошей та конфіденційних даних.

19:00 21.06.2023

Постраждалі від домашнього насильства продовжують жити з кривдником

Часом постраждалі від домашнього насильства продовжують жити з кривдником, оскільки матеріально від нього залежать — не мають власного житла, достатніх доходів для його оренди чи знайомих, у яких можна тимчасово оселитися.

10:20 20.06.2023

Якщо ви стали свідком домашнього насильства

Важливо пам’ятати, що у домашньому насильстві завжди винен лише кривдник. Інколи постраждалі просто не знають, що є законні механізми зупинити насильство. Що можна отримати реальну підтримку і допомогу.

10:18 20.06.2023

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти людям з інвалідністю —

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти людям з інвалідністю — дізнайтеся з інформаційної сторінки, створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

10:17 20.06.2023