Об’єднуємося та допомагаємо один одному заради спільної мети – нашої Перемоги!

Меморандум про співробітництво укладено між Одеською ОВА та ГО «ЄДИНА СПІЛЬНА ГРОМАДА» (Закарпатська область). Головна мета Меморандуму – взаємодія сторін у питаннях співпраці щодо забезпечення найнеобхідніших першочергових потреб населення Одеської області та надання гуманітарної, медичної, енергетичної, транспортної та іншої допомоги, як військовим так і жителям Одеської області. Основними напрямками реалізації мети меморандуму є – задоволення соціально-побутових потреб громадян України, що постраждали внаслідок агресії російської федерації, зокрема, продуктами харчування, медикаментами та енергоносіями, а також надання допомоги військовим, що задіяні в обороні Одеської області. У синергії працюємо разом! Все буде Україна!

20:20 20.03.2024