Дата: від до Скинути

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції із застосуванням РРО або програмних РРО під час торгівлі підакцизними товарами!

10:11 28.03.2024

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет. Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на пенсію. Ти допомагаєш створювати нові робочі місця Заміщення імпортних товарів потенційно збільшить фонд заробітної плати на 40 млрд. грн на рік. 25% від вартості українських товарів йдуть на податки і платежі до Пенсійного Фонду, а отже більше грошей матимемо на утримання армії, пенсії, дороги тощо. Підтримка під час закупівель матеріалів. Чим більше українських складових використовують підприємства, тим більше коштів залишається в Україні.

08:35 28.03.2024