Загальнонаціональна кампанія про опір українців «Змагаймось за нове життя»

За сприяння Офісу Президента України та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID вийшла загальнонаціональна кампанія про опір українців «Змагаймось за нове життя». У відео та зовнішній рекламі було використано надихаючі рядки Лесі Українки. Це маніфест кожного українця, який пережив найважчу зиму у своєму житті. Зиму без світла й тепла, під обстрілами. Зиму, у якій ми все одно не зламалися. І тепер, з приходом весни, розуміємо: якщо змогли пережити цю зиму – значить, зможемо впевнено далі рухатися до перемоги.

16:42 06.04.2023

Пенсіонер Анатолій Майстренко з селища Архангельське на Херсонщині на власному човні кілька місяців перевозив через річку Інгулець людей, що рятувалися від російських загарбників. На тимчасово окуповані території Анатолій Віталійович доправляв розвідників та гуманітарні вантажі.

21:22 05.04.2023