Дата: від до Скинути

У СФЕРІ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 6 ШКІЛ І 2 ДИТСАДКА

«Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» – змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Особливо що стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів. В пріоритеті, «Великого Будівництва» звичайно і сфера освіти» - повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

13:55 01.02.2022

СOVID-сертифікат про бустерну дозу доступний у застосунку Дія

Відсьогодні в застосунку Дія українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу. Бустерна доза відображається в міжнародному сертифікатах. Після отримання бустерної дози в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться. Буде відображена «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

10:15 01.02.2022