Дата: від до Скинути

Забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку – забезпечення безпеки руху пішоходів.

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

13:07 22.09.2022

Долучаємося до програми «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни»

Рада міжнародних досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великобританії та Сполучених Штатів Америки в Україні у рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» запрошує представників органів державної влади і місцевого самоврядування долучитися до програми «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни».

21:28 12.09.2022