Дата: від до Скинути

Презентація нового сервісу електронної черги громади, що працює в рамках Платформи СВОЇ

Сьогодні, за ініціативою Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської обласної військової адміністрації, спільно із Програмою EGAP Фонду Східна Європа, для громад Одеської області презентували новий сервіс електронної черги громади, що працює в рамках Платформи СВОЇ.

21:23 11.11.2022

До уваги суб’єктам господарювання щодо заходів із запобігання поширення, розповсюдження, попередження випадків використання незареєстрованих ГМО у відкритих системах.

16:10 11.11.2022

Стрюківський голова Олександр Афанасьєв привітав працівників стрюківської культури з дем працівників культури та аматорів сцени. Побажав всім міцного здоров’я творчих успіхів та мирного неба над головою.

15:55 09.11.2022