Дата: від до Скинути

Стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії

До нас надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах #RASFF від 25 квітня 2023 року №2023.2025 стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії (виробник: Liven SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Фоззі Коммерц», вул. Гоголівська 1А, 07408).

11:05 27.04.2023

Як отримати правову допомогу?

Засуджені особи мають право на отримання всіх видів правових послуг, вони можуть звертатись для отримання безоплатної вторинної правової допомоги з будь-якого питання, зокрема щодо:

14:09 26.04.2023

Як отримати правову допомогу?

кщо людину підозрюють або обвинувачують у вчиненні злочину, вона має право на захист, що зокрема полягає у наданні можливості користуватися правовою допомогою захисника безоплатно за рахунок держави (ст. 14 Закону «Про безоплатну правову допомогу»).

14:04 26.04.2023