Дата: від до Скинути

Звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги й наші юристи розкажуть, як оформити договір оренди землі та зорієнтують, які дані він має містити, щоб убезпечити себе від негативних наслідків у майбутньому.

15:47 13.07.2023

Безбар'єрність безоплатної правової допомоги

Безбар'єрність безоплатної правової допомоги — це її доступність для людей незалежно від їх матеріального, соціального статусу або місця проживання. Відсутність дискримінації та однаково якісне надання послуг для усіх клієнтів.

15:47 13.07.2023

Юристи системи БПД та адвокати

Щодня до юристів системи БПД звертається понад 150 людей, які через воєнні дії були вимушені покинути свої домівки і змінити місце проживання. Всі вони, зазвичай, мають низку правових проблем та потребують їх швидкого вирішення.

15:43 13.07.2023