Дата: від до Скинути

Як в податковому обліку з ПДВ відображаються операції з експорту товару, якщо митна декларація за рішенням митного органу визнана недійсною у зв’язку з тим, що товари не перетнули державний кордон України протягом 180 днів?

21:05 11.09.2023

Яким чином податковий агент може повернути з бюджету або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого ПДФО?

21:05 11.09.2023

Чи звільняється з 01.08.2023 від нарахування та сплати штрафних санкцій, передбачених п. 50.1 ст. 50 ПКУ, та пені платник податків у разі самостійного виправлення ним помилок, що призвели до заниження податкового зобов’язання?

21:04 11.09.2023