Інформація щодо процедур закупівель
Інформація щодо процедур закупівель
на виконання п. 41 Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»
Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Брикет паливний вугільний ДК 021:2015: 09111220-8)
Вид та ідентифікатор закупівлі - Відкриті торги з особливостями UA-2024-11-25-010711-a
Очікувана вартість предмета закупівлі - 250 000,00 грн. (Двісті п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: Закупівля здійснюється з метою забезпечення опалення закладу Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області. Характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням якості.
Технічні вимоги до брикету паливного :
№ з/п |
Найменування товару |
Одиниця виміру |
Кількість |
Технічні, якісні характеристики товару |
|
Теплота згоряння на робочий стан палива, не менш ккал/кг: |
Загальна волога на робочий стан палива, % - не більше ніж: |
||||
1. |
Брикет паливний вугільний |
т. |
20 |
3800 |
6 |
1. Розміри брикетів: довжина до 8см, ширина до 4см, висота до 5см.,
Форма брикетів: овальна або еліпсоподібна або подушкоподібна.
Механічна міцність: не менш 90% (визначається під час випробування методом скидання з висоти 1,5 метра, залишок бою не більш 10%).
Кількість кусків менше 13мм в упаковці не більш 10%.
Сировиною для виробництва брикету повинне бути вугілля кам’яне будь-яких марок, а не його відходи з підвищеним вмістом глини (шлам вугільний). Дані щодо сировини повинні бути відображені у технічних умовах, відповідно до яких виробляється брикет паливний вугільний.
2.Відвантаження брикету паливного вугільного повинно проводитися зі складу постачальника (виробника) у герметично зашитих поліпропіленових мішках з поліетиленовим вкладишем для захисту від вологи, вагою не більше 50 кг укладених на дерев’яний піддон у кількості від 25 до 50 шт.. Складена палета у свою чергу повинна бути упакована стрейчевою плівкою для захисту від атмосферних опадів, для довгострокового зберігання. З метою ідентифікації виробника пропонованого брикету на мішках повинно бути маркування з назвою виробника та адресою виробництва.
3.Брикет паливний вугільний повинен вироблятися без домішок неорганічного походження таких як продукти нафтохімічної та резинотехнічної переробки.
Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозицій документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до брикету паливного вугільного, встановленим замовником згідно технічного завдання, а саме:
1. Довідку у довільній формі, яка повинна містити інформацію щодо відповідності кількісних та якісних показників брикету паливного вугільного, вимогам цієї тендерної документації.
2. Оригінал або копія дійсного договору (-ів) учасника з виробником (-ми) пропонованого брикету паливного вугільного або з будь-яким іншим суб’єктом господарювання, що здійснює реалізацію та/або відвантаження пропонованого брикету паливного вугільного учаснику торгів, щодо відвантаження брикету паливного вугільного на користь учасника (надається якщо учасник не є виробником);
3. Оригінал або копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, на пропонований брикет паливний вугільний та дійсного на дату подання тендерної пропозиції, виданий на ім’я виробника пропонованої продукції;
4. Оригінал або копію технічних умов виробника відповідно до яких виготовляється пропонована продукція, з наданням оригіналу або завіреної копії Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або довідку з посиланням на Реєстр висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи(в якому повинна міститися інформація щодо наявності висновку ДСЕЕ на технічні умови відповідно до яких виробляється брикет паливний вугільний).
Додаткові умови:
- Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. У разі невідповідності продукції в момент постачання або після виконання постачання умовам даної технічної документації Замовник має право припинити прийомку товару або вимагати заміни всієї партії товару яка не відповідає вимогам документації та в односторонньому порядку розірвати договір постачання.
- дані у всіх наданих документах щодо виробника повинні співпадати;
- на всі документи видані не на ім’я учасника необхідно надати листи-дозволи на використання документів від власника документів, видані на ім’я учасника або постачальника учасника із вказанням номеру ідентифікатору закупівлі.
- розвантаження, доставка відбувається силами та за рахунок постачальника
Місце поставки товарів:
Примітка. У випадку якщо технічна специфікація містить посилання на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз «або еквівалент».
Обґрунтування: у разі наявності посилань, вони є необхідними, оскільки за основними характеристиками оптимально відповідають потребам замовника за своїми технічними та якісними характеристиками, наявними процесами та функціями.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі - Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), та законодавства в цілому. Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель https://prozorro.gov.ua тощо). Очікувана вартість на закупівлю ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Брикет паливний вугільний ДК 021:2015: 09111220-8) складає 250 000,00 грн. (Двісті п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.