Новий проєкт для ветеранів і цивільних запустили в Україні!

Дата: 06.05.2024 19:23

Фото без опису

Новий інформаційно-аналітичний проєкт «Спектри» для ветеранів та цивільних запустив Український ветеранський фонд разом з онлайн-медіа «Мілітарний». Цикл програм сприятиме поверненню військових до цивільного життя.

Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв’ю, освітній контент, майстер- класи та інтерактивні сесії.

Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів.

Ведуча проєкту «Спектри» — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Першим гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту «Спектри» — Марко Мельник. Цей випуск вже доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ.