Привітання сільського голови з Великоднем

Дата: 05.05.2024 09:37

Привітання сільського голови з Великоднем! | Щасливцевська сільська рада

Дорогі мої земляки!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим! Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху та здійснення життєвих надій та сподівань.

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі.

Бажаю, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Зичу вам тепла вдома та миру в серцях, любові у кожній миті та невичерпної віри в щасливе майбутнє, міцних зв'язків між нами, щоб разом ми могли побудувати краще майбутнє. Спільно знаходити красу в маленьких радощах та сили в об'єднанні, бо саме в цьому сила нашого невгамовної духу.

Усім нам непохитної віри, здоров’я, затишку та миру в родинному колі, благополуччя та процвітання, оптимізму та впевненості, великого терпіння та мудрості.

Нехай на Україні запанує мир, спокій та єдність.

З повагою,

Стрюківський сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВ