Школярі Одеського району відкрили для себе нові горизонти у світі спортивного орієнтування на захоплюючих змаганнях “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ Всеукраїнські шкільні ліги”!

Дата: 03.05.2024 21:50

Фото без опису

🏕Кожен контрольний пункт став новим випробуванням і можливістю для розвитку навичок орієнтування та командної взаємодії. І хоча шлях до фінішу не завжди був простим, наші спортсмени здолали його з гідністю та відданістю.

👉Такі змагання не лише сприяють фізичному розвитку, але й навчають важливих життєвих навичок, таких як самодисципліна, впевненість у власних силах та здатність працювати в команді.

💪Нехай ця пригода стане лише початком для наших юних спортсменів у світі спортивного орієнтування!

🌟💪 Пліч-о-пліч шкільні ліги Одещини продовжують відкривати нові можливості та відкривати двері до нових спортивних досягнень!

#scl_odesaregion #разомпереможемо #плічоплічОдещина #scl