Топ-новина для Одещини! Наші 5 профтехів потрапили у перелік 72 закладів-переможців, де навчатимуть професій для відбудови країни в оновлених #100 майстернях

Дата: 25.03.2024 10:21

Фото без опису

Визначено перші 72 профтехи, які отримають 500 млн грн державних коштів на оновлення майстерень. В їх число потрапили і заклади профтехосвіти Одеської області, трансформація яких відбуватиметься в межах проєкту #100 майстерень. Уже наприкінці весни вони розпочнуть масштабні оновлення навчальних приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі.

Вітаємо Північний центр професійної освіти, Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти», Державний навчальний заклад «Ісаєвський професійний аграрний ліцей», Державний навчальний заклад «Одеський професійний ліцей морського транспорту», Відокремлений структурний підрозділ «Березівське вище професійне училище Національного університету «Одеська політехніка», на базі яких планується відкриття нових навчально-практичних центрів. Напрями, за якими будуть створені майстерні: сільське господарство, автомобільний транспорт, гаряча та холодна обробка металів, загальні професії сфери послуг.

Фото без опису