Відбулось засідання Робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області

Дата: 08.02.2024 18:43

Фото без опису

📝Попри усі труднощі, пов’язані з повномасштабною війною та постійними обстрілами ворога, продовжується наша інтенсивна робота з розробки Стратегії відновлення і розвитку Одеської області, яка має стати ключовим фундаментальним документом регіону.

📈У повоєнний період відновлення економіки стане найважливішим завданням для центральних та місцевих органів влади.

💼Під час засідання, разом з експертами швейцарсько-українських проєктів DECIDE, UCORD, EGAP та представником проєкту USAID HOVERLA, обговорили підтримку процесу розробки Стратегії зі сторони проєктів та програм міжнародної технічної допомоги, засади відновлення регіону та територіальних громад Одеської області.

✅️Стратегією враховано всі переваги та можливості розвитку регіону, визначено орієнтири розвитку та пріоритетні сфери, які мають найбільший потенціал зростання для регіону та покращення добробуту населення.

Вдячні партнерам за співпрацю 🌐🤝

Фото без опису