Безпека дітей під час навчального процесу понад усе!

Дата: 30.01.2024 08:35

Фото без опису

Інспекція шкільних укриттів проводиться не лише напередодні навчального року, а систематично протягом усього навчального процесу.

Так, сьогодні, заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов разом із директором Департаменту освіти і науки Олександром Лончаком перевірили укриття навчальних закладів Одещини.

В укриттях облаштовано усе необхідне – місця для навчання та відпочинку, санвузли тощо.

«Важливо щоб діти під час навчального процесу були у безпеці, тому наша увага спрямована на це. Облаштуваня укриттів у навчальних закладах Одещини на особливому контролі влади. Ми конструктивно ставимося до критики і працюємо над недоліками. Поетапно і постійно покращуємо стан укриттів у закладах освіти. Для облаштування укриттів намагаємося залучати грантову підтримку міжнародних партнерів» – підсумував Олександр Харлов.

Інформація для батьків учнів! Якщо у школі де навчається ваша дитина є недоліки в облаштуванні укриттів звертайтеся до Департаменту освіти і науки ОВА за телефоном: (048) 722 87 80

Фото без опису