ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

Дата: 10.01.2024 08:55

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

Земельні торги в умовах воєнного стану: роз'яснення Мінагрополітики /  Публикации / Судебно-юридическая газета

Стрюківська сільська рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь в земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 20 років на земельні ділянки водного фонду комунальної власності для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей (для будівництва бази відпочинку) на території Стрюківської сільської ради Березівського  району Одеської області.

Торги відбудуться 05 лютого 2024 року.

Для участі у земельних торгах необхідно зареєструватися на сайті електронного майданчика, подати заявку на участь у торгах та сплатити гарантійний та реєстраційний внески на рахунки електронного майданчика.

Більш детальну інформацію про торги можна отримати: за адресою: 67050, Одеська область, Березівський район, село Стрюкове, вул.Ламброва, 40. Контактна особа – Чернієнко О.А. (тел. +38(068)867-89-82 e-mail: strykovo_ss@ukr.net)

Основні характеристики земельних ділянок, розташованих на території Стрюківської сільської ради Березівського  району Одеської області, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами 05.02.2024 р.

Номер лота

Місце розташування (адреса) земельної ділянки

Цільове призначення (функціональне використання)

Загальна площа, га

Кадастровий номер земельної ділянки

Стартовий розмір річної орендної плати, грн.

Розмір гарантійного внеску

Розмір реєстраційного внеску, грн

1

2