Привітання сільського голови із світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая Чудотворця!

Дата: 06.12.2023 08:16

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая Чудотворця! Це свято, яке наповнює кожну оселю світлом радості, найзаповітніших мрій і добрих надій. Прикрашає наші обличчя щирими посмішками, а душі – незгасним вогнем любові до ближнього.

У День Святого Миколая варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди й постійно. Кожен з нас може стати своєрідним помічником Святого Миколая та зробити приємне своїм рідним і друзям, а також тим, хто потребує підтримки та допомоги.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, миру, благополуччя та родинного затишку. Нехай Святий Миколай принесе в кожну домівку щастя, вселить в нас любов, подарує віру в чудеса та благословить на добрі справи!

Нехай у ваших оселях лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх незгод!

З повагою,

Стрюківський сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВ