Проведено засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради

Дата: 28.09.2023 15:39

Проведено засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради |  Стрюківська громада

Проведено засідання виконавчого комітету

Стрюківської сільської ради

28.09.2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради, його провів голова виконавчого комітету Олександр Афанасьєв. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Неля Ламброва, та члени виконкому.

На початку виконкому присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про надання згоди на здійснення соціальних послуг; -про зняття статусу та припинення опіки над малолітніми дітьми, позбавлених батьківського піклування; - про надання статусу малолітній дитині, позбавленої батьківського піклування; - про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування; - про присвоєння адреси житловому будинку та низку різних питань. За результатами розгляду ухвалені відповідні рішення.