Привітання сільського голови з професійним святом - Днем підприємця України!

Дата: 03.09.2023 10:35

Шановні підприємці Стрюківської громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем підприємця України!

Вітання міського голови Андрія Найди з Днем підприємця | Калуська Міська  Рада

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки! Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Ваша робота є надзвичайно важливою, а особливо зараз у воєнний час. Дякую місцевим підприємцям, що тримаєте «волонтерський фронт» допомагаєте нашим військовим на фронті та допомагаєте біженцям. Дякую, що в умовах війни тримаєте економіку, створюєте робочі місця та розвиваєте український тиловий «економічний фронт».

Бажаю, щоб Ваша справа була завжди успішною. Щастя, здоров’я, достатку та миру вам і вашим родинам!

Дякую всім, хто на своєму місці працює для перемоги над ворогом.

Слава Україні!

З повагою,