Привітання сільського голови з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:33

Шановні жителі нашої громади!

З Днем Прапора

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора!

Жовто-блакитний стяг є одним із державних символів України, який відбиває національні традиції та ідентифікує нашу територію.

Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, нашої історії та нинішньої боротьби за Незалежність Батьківщини, що об'єднує усі покоління українців. У цей день святковий, нехай український прапор летить високо, як символ нашої національної гідності та незламності.

Від щирого серця бажаю та упевнений в тому, що наш прапор майорітиме під безхмарним Мирним небом Незалежної, процвітаючої України.

Державний стяг у відважних руках наших захисників та наших гарячих серцях завжди був та буде надійним оберегом України.

Нехай всі наші зусилля будуть направлені на єднання навколо спільних цілей, ідей та цінностей.

Бажаю Вам миру, злагоди, благополуччя, процвітання, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

З повагою,

Стрюківський сільський голова Олександр АФАНАСЬЄВ