Проведено засідання ХХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

Дата: 17.08.2023 21:05

Проведено засідання ХХVІІ сесії VIII скликання

Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області

17.08.2023 року відбулося пленарне засідання чергової ХХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області під головуванням Стрюківського сільського голови Олександра Афанасьєва. В його роботі взяли участь депутати сільської ради. старости сіл Стрюківської сільської ради, керівники структурних підрозділів сільської ради.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про внесення змін до рішення сесії Стрюківської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 363 «Про місцевий бюджет Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2023 рік»; - про затвердження Програми «Забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Стрюківської сільської ради на 2024-2026 роки»; - про виділення коштів із бюджету сільської ради для надання матеріальної допомоги жителям Стрюківської сільської ради; - про проведення земельних торгів у формі аукціону; ряд питань земельних відносин та інших.

Сільський голова Олександр Афанасьєв довів до відома присутніх інформацію щодо заходів до Дня Державного Прапора України і 32-ї річниці Незалежності України.

Після чого Стрюківський сільський голова Олександр Афанасьєв оголосив про закриття пленарного чергового засідання ХХVІІ сесії VIII скликання Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області.

На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та текст «REDMI ( NOTE PRO QUAD CAMERA 17.08 2023 09:30»На зображенні може бути: 6 людей та текст «(ER REDMI NOTE PRO QUAD CAMERA 17.08.2023 09:30»На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та текст «REDMI NOTE RE PRO QUAD CAMERA 17.08.202309:30 09:30 17.08»