У Одеській обласній філармонії відбувся регіональний відбірковий тур Національного благодійного творчо-мистецького фестивалю військово-патріотичної пісні “Мелодії незламних сердець”

Дата: 15.08.2023 22:20

Фото без опису

11 серпня 2023 року у Одеській обласній філармонії ім.Давида Ойстраха за підтримки Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації відбувся регіональний відбірковий тур Національного благодійного творчо-мистецького фестивалю військово-патріотичної пісні “Мелодії незламних сердець”.

Захід відкрила Народна артистка України, голова організаційної ради фестивалю – Світлана Білоножко.

Участь у фестивалі взяли 18 лауреатів відбіркового туру. Серед них – фронтмен гурту “ДРУЖЕ МУЗИКО” Максим Трубніков, солісти Одеського обласного центру української культури Михайло Левицький та Світлана Рубанович, виконавці Кілійської територіальної громади – дует “VR BEST”, солісти культурного закладу “Центр культури та дозвілля “Авангардівської територіальної громади, гурт під керівництвом Сергія Горбенка, солісти Куяльницької територіальної громади Надія Красовська та Ольга Заборська, а також солісти з міста Одеси.

Всі учасники фестивалю “Мелодія незламних сердець” отримали дипломи лауреатів.

Засновники фестивалю Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» та Міжнародний родинний фестиваль «Мелодія двох сердець”.

Фото без опису