Проведено засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради

Дата: 15.08.2023 22:14

10 березня 2021 року відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету  Липовецької міської ради | Офіційний сайт Липовецької міської ради

Проведено засідання виконавчого комітету

Стрюківської сільської ради

15.08.2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Стрюківської сільської ради, його провів голова виконавчого комітету Олександр Афанасьєв. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Неля Ламброва, начальник Миколаївського відділу Березівської філії Одеського обласного Центру зайнятості Борш Н.П. та члени виконкому.

На початку виконкому присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У ході засідання було обговорено низку питань: - про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області; - про встановлення опіки над малолітніми дітьми, які залишились без батьківського піклування; - про надання дозволу на відчуження майна, яке належить неповнолітньому; - порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу; - про Активні програми зайнятості та низку різних питань. За результатами розгляду ухвалені відповідні рішення.