Сьогодні відбулась зустріч з Головою з питань реконструкції сектору водопостачання Швейцарської гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні Івонн Мюллер.

Дата: 04.08.2023 18:44

Фото без опису

Заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин разом із пані Мюллер обговорили актуальну ситуацію в регіоні, зокрема, наслідки нещодавних масованих обстрілів міста Одеси та області.

➡️ Домовились про плідну співпрацю з Швейцарськими партнерами, що дозволить нам досягти більш швидких та стабільних результатів у відновленні регіону. Впевнені, що за спільних зусиль ми зможемо покращити умови життя та створити більш безпечне майбутнє для всіх жителів Одещини.

🫱🏼‍🫲🏻 Щиро дякуємо Швейцарії за їхню всебічну підтримку та допомогу, яку вони надають нашій країні. Разом змінимо майбутнє України на краще!