Тривога відступає, коли Ви...

Дата: 02.08.2023 20:26

Нещодавно ми запитали, що допомагає вам відволікатися, і отримали багато відповідей, якими хочеться поділитися.

Зібрали їх, щоб нагадати — немає єдиного вірного способу знизити напругу та розвантажити голову. Шукайте свій: згадуйте давні хобі, знаходьте час для рутини, відпускайте важкі думки в русіНа зображенні може бути: текст

Можливо, це малюнок: телефон та текст «тривога вдступас, коли ви... дихаю тривога вдступас, коли ви... тривога вдступас займаюсь рукодллям: вяжу, шию кудись велосипед донькою говорю нею ai теми тривога вдступае, тривога займаюся физичними впаравами коли и... малюю тривога коли ви... за номерами) говорю близькими MeHİ людьми H тривога вдст коли ви... йду на вулицю M Lonisang»Можливо, це зображення (телефон та текст)