Голова Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах Швеції в Україні паном Леннартом Ліннером.

Дата: 28.06.2023 22:44

Фото без опису

Представники Королівства Швеція вкотре висловили свою беззаперечну підтримку Україні.
Сторони домовилися про подальше співробітництво.

«Основні пріоритети нашої співпраці – це допомога після теракту на Каховській ГЕС, допомога ВПО, відновлення пошкоджених будівель та об’єктів, розвиток бізнесу та розбудова інфраструктури, зокрема транспортної», – заявил голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Швеція з 24 лютого 2022 року вже надала Україні гуманітарної підтримки на 1,54 млн євро, а для підтримки реформ в Україні було виділено понад 30 млн євро, зокрема для реформ, що передбачені вступом в ЄС.

«Ми захоплюємося мужністю у духом вашої країни! Україна обов’язково переможе, а ми продовжуватимо допомагати», – заявив Тимчасовий повірений у справах Швеції в Україні Леннарт Ліннер.

Сьогодні Уряд Швеції прийняв рішення про черговий пакет допомоги Україні, близько 35 млн євро. Він буде спрямований на фінансування гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури та розмінування.

Фото без опису