Одеська область перевиконала бюджетний план: голова ОВА подякував підприємцям

Дата: 14.06.2023 10:48

Фото без опису

Голова Одеської військової адміністрації Олег Кіпер подякував громадянам за сумлінність та економічну активність в умовах військової агресії рф.

З початку 2023 року до місцевих бюджетів Одеської області надійшло 11,2 млрд грн, що на 14% більше від очікуваного плану. Найбільше перевиконання – від платників єдиного податку (малий та середній бізнес).

«Навіть в таких складних умовах бізнес продовжує відповідально підтримувати економіку регіону, і я дякую за це кожному. Водночас обласна адміністрація напрацьовує додаткові стимули для розвитку та зворотної підтримки підприємців», – сказав Олег Кіпер під час сьогоднішньої селекторної наради з головами районів Одеської області.

Також він нагадав, що за дорученням Офісу Президента гроші від перевиконання бюджетних планів мають бути спрямовані на оборону, відновлення пошкодженої інфраструктури, забезпечення проживанням внутрішньо переміщених осіб, а також соціальну допомогу.

«Я звертаю увагу голів районів на те, що всі гроші мають бути витрачені за призначенням та своєчасно.

Відповідальність за це буде персональною», наголосив голова Одеської ОВА.

Фото без опису