Участь голови Стрюківської сільської ради в круглому столі «Актуальні завдання європейської інтеграції в Україні»

Дата: 19.05.2023 16:31

Сьогодні 19.05.2023 року голова Стрюківської сільської ради Олександр АФАНАСЬЄВ взяв участь в круглому столі «Актуальні завдання європейської інтеграції в Україні». Загальна мета круглого столу полягала в обговоренні актуальних завдань європейської інтеграції в Україні з урахуванням різноманітних аспектів, таких як загальний огляд угоди про Асоціацію Україна-ЄС, відновлення регіональної економіки через інтеграцію в ЄС, вплив євроінтеграційних процесів на соціальну політику, розвиток бізнесу в умовах євроінтеграції та безбар’єрності. Особлива увага приділялася у роз'ясненні можливостей та шляхів євроінтеграції на регіональному рівні, враховуючи конкретні потреби та можливості різних регіонів України. Метою круглого столу є створення платформи для дискусії та обміну думками між експертами, представниками державних та громадських організацій, бізнесу та громадянського суспільства щодо важливості євроінтеграції та її можливих впливів на економіку, суспільство та бізнес в Україні.

На зображенні може бути: 5 людей та текстНа зображенні може бути: 5 людей та текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: 4 людини та текст