Участь сільського голови у Міжнародному Саміті міст та регіонів

Дата: 20.04.2023 14:07

В Україні стартував Міжнародний Саміт міст та регіонів. Захід проходить за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Сьогодні, у другий день Саміту начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш, голова районної ради Віталій Мосійчук та голови всіх територіальних громад Березівського району долучились до онлайн засідання Міжнародного Саміту Міст та Регіонів. В цьому масштабному заході беруть участь більше 120 представників іноземних держав з усього світу, голови асоціацій міст та регіонів, представники Конгресу Ради Європи та голови українських громад і регіонів. Учасниками саміту обговорюється реінтеграція українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад. Також досліджується питання розмінування та інноваційного розвитку територій.

По завершенню Саміту міст та регіонів начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем буде проводитись робоча нарада з головами територіальних громад району. Розглядатимуться нагальні заходи з соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші.Возможно, это изображение 7 человекВозможно, это изображение 7 человек и люди учатсяНет описания фото.Возможно, это изображение 11 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 11 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 10 человек и текст «internatanal Cities and Regions AS STRONG AS UNITED STUDIO STUDIO»Возможно, это изображение 8 человек и борода