Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 10.04.2023 10:26

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру с. Стрюкове Березівського району Одеської області)

Відкриті торги з особливостями  UA-2023-04-07-006212-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Надавані послуги Виконавцем повинні відповідати умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам з дотриманням вимог санітарних норм та охорони навколишнього середовища. Учасник під час надання послуг з поточного ремонту відповідає: за достовірність та відповідність заявленим характеристикам матеріалів і комплектуючих; за дотримання правил охорони праці при проведенні робіт;  за своєчасне прибирання робочих місць і вивезення будівельного сміття; за збереження цілісності іншого обладнання, яке знаходиться в зоні виконання поточного ремонту. Згідно зі статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами. Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби. Послуги надаються з урахуванням вимог СОУ 42.1-37641918-035:2018 "Автомобільні дороги. Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи"; "Настанови з визначення вартості будівництва" (Наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281 "Про затвердження кошторисних норм України у будівництві") (далі Настанова) в межах виділених фінансових ресурсів, та згідно до вимог Законів України "Про автомобільні дороги", "Про автомобільний транспорт", "Про дорожній рух", постанови Кабінету Міністрів України "Про Правила дорожнього руху", Закону України № 922-VII від 25.12.2015р. "Про публічні закупівлі" (зі змінами), Бюджетного кодексу України і відповідно до технічного завдання тендерної документації та діючих нормативних документів, що регламентують правила ремонту доріг загального користування, а саме: "Технічних правил ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України", СОУ 42.1-37641918-128:2019 "Настанова щодо прийняття робіт з поточного ремонту автомобільних доріг загального користування", СОУ 42.1-37641918-087:2019 "Автомобільні дороги. Інженерно-технічний супровід будівництва об’єктів дорожнього господарства".

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі на 2023р.: Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного обрахованих обсягів пошкоджених ділянок та обсягу фінансування. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана ціна визначена на основі проведених кошторисних розрахунків з урахування середніх цін на матеріали та послуги, що склались станом на день оголошення закупівлі на основі діючих будівельних норм та з урахуванням наявного фінансування. Очікувана вартість визначена у відповідності до Настанови з визначення вартості будівництва та складає 1 923 000,00 грн. (Один мільйон дев’ятсот двадцять три тисячі грн. 00 коп.) з ПДВ. Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі відповідає розрахунку видатків до кошторису Стрюківської сільської ради Березівського району Одеської області на 2023 рік