Мережа центрів Дія.Бізнес, UKRSIBBANK та Mastercard презентували нову освітню програму для підприємців у Бучі

Дата: 22.02.2023 21:16

«Фінансист» — освітня програма для представників малого та середнього бізнесу.

Вона дозволяє підприємцям:

отримати індивідуальні консультації від експертів UKRSIBBANK і Mastercard на локації центру

відвідувати безоплатні лекції про розвиток бізнесу від найкращих спікерів України.

В онлайн-форматі програма діє в мережі центрів Дія.Бізнес. Офлайн-формат доступний у центрах у Тернополі, Ужгороді, Кривому Розі, Полтаві, Одесі і тепер у Бучі.

Програма «Фінансист» реалізується у межах тристороннього партнерства мережі центрів Дія.Бізнес, Ukrsibbank BNP Paribas Group та Mastercard, спрямованого на розвиток і підтримку українських підприємців.

На зображенні може бути: 3 людини та текст